tümkiadenflasyonemeklilikötvdövizekonomidijitalizm
DOLAR
8,1238
EURO
9,6863
ALTIN
454,20
BIST
1.388

CVSAIR İHRACATTA REKOR KIRDI

İç hava ve ortam kalitesi artık sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı… Havalandırma / İklimlendirme sistemleri, eskiden lüks, belki konfordu. Ama şimdilerde, doğru kullanımla hayat kurtarıyor.
Krizden İhracat Rekoruna Geçiş

CVSAIR İHRACATTA REKOR KIRDI
19.03.2021 10:58
A+
A-

Koronavirüsle birlikte önemi daha da artan sektörün, Türkiye’de öncü ismi ‘Cvsair‘ oldu. Türkiye’nin havalandırma markası Cvsair güvencesi ile üretilen ‘Aircleaner’ havalandırma cihazları, pandemi sürecinde Toplumsal Yaşam Kalitesini artırdı. Aircleaner cihazları bu dönemde, ülke sınırlarını aştı; Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Afrika’da 40 ülkeye ihraç edildi.

Temiz Hava Sağlıklı Yaşam
Ekonominin yavaşladığı, sağlık odaklı yaşanılan bu yeni dönemde; çevreyi gözeten, enerji dostu, hijyenik yüksek teknoloji ürünler Cvsair‘in tercih sebebi oldu.
Bugün, Türkiye’nin gururu İstanbul Havalimanı, Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi (Medikal Park Stadı), Antalya EXPO ve aralarında; hastane, okul, şantiye ve banka gibi yüzlerce projede, havayı ve ortamdaki virüsleri ‘Aircleaner’ temizliyor.

Aircleaner önce, kapalı alanları %100 dış hava ile temizleyip, virüsün bulaş oranını azaltıyor. Ardından, Ultraviyole ve Ozon teknolojili HEPA Filtreleme Sistemiyle, kapalı alanları %99, 97 oranında güvenli hale getiriyor.

CVSAIR’in Konkordatodan Çıkış Modeli
Kapalı alanda optimum sıcaklığı ayarlayan, bakterilere karşı ortamın nemini düzenleyip, sağlıklı hava akımını sağlayan Aircleaner, Cvsair‘in de yüzünü güldürdü.
Virüse karşı duvar ören Aircleaner, Türkiye’de ilk Korona virüs vakasının görüldüğü 11 Mart 2020’de Konkordato ilan eden Cvsair‘i birkaç ay içinde krizden çıkardı.

Havamızı Temizledi, Yüzümüzü Güldürdü
Türkiye’nin havalandırma markası Cvsair, Aircleaner ile Kasım 2020’de Konkordato’dan çıktı ve 40 ülkeye ihracat yapan ekonomik bir başarıya imza attı.
Krizde pes etmeyen Cvsair, yeniden ayağa kalkma modeli ile, Türkiye’de farklı sektörlerde pek çok firmaya örnek oldu.

Kuruluşu 2008 yılında gerçekleştirilen Cvsair, havalandırma sistemleri ve enerji verimliliği konularında üretici olarak işbirliği yaptığı firmalarla uyum içerisinde çalışmaktadır. Cvsair profesyonel ekibiyle beraber global ölçekte de Türkiye’nin en bilinen firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Cvsair havalandırma ve enerji verimliliği konularında üretici olarak güvenilir bir iş ortağı olmaya devam etmektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla buluşturarak ve müşteri memnuniyetini temel alan felsefesiyle yorulmadan çalışılmaktadır. Enerjisini, iklimlendirme sektöründe işbirliği içerisinde olduğu firmaların memnuniyetinden ve yatırımlarının başarılarından alan Cvsair, ülke içindeki ve dışındaki hedeflerine emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.