tümkiad enflasyon emeklilik ötv döviz ekonomi dijitalizm
DOLAR
7,3960
EURO
8,9151
ALTIN
408,99
BIST
1.529

ANADOLUBANK RENKLİ HESAP İLE HER GÜNE KAZANÇLI BAŞLAYIN

Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, birikim yapmak isteyen müşterileri için geliştirdiği ‘Renkli Hesap’ ürününü yenileyerek, İnternet Şube’den de müşterilerinin hizmetine sundu.

ANADOLUBANK RENKLİ HESAP İLE HER GÜNE KAZANÇLI BAŞLAYIN
11.02.2021 15:44
A+
A-

Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, en uygun finansal çözüm önerilerini sunma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam eden Anadolubank, Renkli Hesap ürününü yenileyerek kullanıma açtı.

Renkli Hesap ile vade beklemeye son

Anadolubank, vadesiz mevduatın rahatlığı ile vadelinin faiz getirisini birleştiren ve müşterilerini her güne kazançlı başlatan  ‘Renkli Hesap’ ile TL, USD, EUR, GBP, XAU ve CHF döviz cinsinden yüksek faiz oranları ve birikim fırsatı sunuyor. Anadolubank müşterileri; Renkli Hesap’tan diledikleri zaman, ihtiyaç duydukları oranda para çekme ve yatırma özgürlüğüne sahip. Ayrıca, para çekme ve yatırma işlemleri sonrasında, vade bozulmadan hesaplarında kalan tutar üzerinden birikimlerine faiz kazandırmaya devam edebiliyorlar.

Hoş Geldin Faizi ile avantajlı faiz oranları

Müşteri deneyimini daima merkezine alan Anadolubank, Renkli Hesap Hoş Geldin Faiz’i dönemi ile müşterilerine avantajlı faiz oranları sunuyor. Mevduatlarınız, Hoş Geldin Faiz süresi sonrasında da avantajlı devam faiz oranları ile değerlenmeye devam ediyor. Ayrıca farklı döviz cinsinden ilk kez Renkli Hesap açtıranlar, her döviz cinsi için ayrı ayrı Hoş Geldin Faizi’nden faydalanabiliyor.

Konuyu değerlendiren Anadolubank Pazarlama ve Sigorta  Grup Müdürü Erhan Acun,  “Yeni normal olarak adlandırdığımız bu süreçte, Anadolubank olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını iyi anlayarak doğru analiz edip müşterilerimize hızlı ve faydalı çözümler sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda sektörü ve gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz.  Müşterilerimiz altı farklı döviz cinsinden, Renkli Hesap açılışlarını istedikleri zaman diledikleri gibi İnternet Şube ve Şubelerimizden gerçekleştirebilecektir”açıklamasında bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.